6. OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİM TAKVİMİ VE DUYURULAR


| | |
| |

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

AFYONKARAHİSAR 1 NOLU ŞUBESİ

OLAĞAN GENEL KURUL SÜRECİNE İLİŞKİN

İLAN

 

Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Yönetim Kurulu’nun seçim sürecine ve takvimine ilişkin 9.8.2018 tarihli ve 405 sayılı kararı gereğince, Şube Yönetim Kurulu’nun 27.08. 2018 tarihli ve 13 sayılı kararıyla;

  1. Eğitimciler Birliği Sendikası Seçim Yönetmeliğinin 14 üncü maddesi çerçevesinde şubemiz olağan genel kurulu delege seçimlerinde sandık bölgelerinin (alfabetik sıraya göre sandık bölgelerine dâhil işyerlerinin) ve delege dağılımının aşağıdaki şekilde belirlenmesine,

İLÇE

SANDIK SAYISI

DELEGE SAYISI

BAŞMAKÇI

1

2

BAYAT

1

2

BOLVADİN

1

6

BOLVADİN

2

6

ÇAY

1

7

ÇOBANLAR

1

3

DAZKIRI

1

3

DİNAR

1

5

DİNAR

2

6

EMİRDAĞ

1

6

EVCİLER

1

2

HOCALAR

1

2

İHSANİYE

1

7

İSCEHİSAR

1

5

KIZILÖREN

1

1

MERKEZ

1

8

MERKEZ

2

7

MERKEZ

3

7

MERKEZ

4

7

MERKEZ

5

7

MERKEZ

6

7

MERKEZ

7

7

MERKEZ

8

7

SANDIKLI

1

7

SANDIKLI

2

6

SİNANPAŞA

1

6

SULTANDAĞI

1

3

ŞUHUT

1

4

ŞUHUT

2

4

 

  1. Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listelerinin (şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

3. Delege adaylığı başvurularının 17 – 23 Eylül 2018 tarihleri arasında, “Dumlupınar Mh. Osman Attila Cd. Evim Apt. No:2 B Blok Daire:1 Afyonkarahisar adresindeki Afyonkarahisar 1 Nolu şubeye veya delege adayının oy kullanacağı seçim sandığının bulunduğu ilgili İlçe temsilciliğine yapılmasına,

4. Delege aday listelerinin 24 Eylül – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında şube web sayfasında ve şube hizmet binasında duyurulmasına; aynı süre içinde söz konusu listelere karşı itirazların, itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

5. Seçmen (üye) listelerinin 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında şube hizmet binasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

6. Temsilcilik ve delege seçimlerini yürütecek sandık kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimlerden üç gün önce belirlenerek şube hizmet binasında duyurulmasına,

7. Delege ve temsilcilik seçimlerinin aşağıda belirtilen tarih, yer ve saatler arasında yapılmasına;

 MERKEZ  Delege Seçimi

14.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Kadınana İmam Hatip Ortaokulu

           

BAŞMAKÇI Delege ve Temsilcilik Seçimi

06.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer: Atatürk Ortaokulu

           

BAYAT Delege ve Temsilcilik Seçimi         

11.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Bayat Halk Eğitim Merkezi

 

BOLVADİN Delege ve Temsilcilik Seçimi

07.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer: Fatih Sultan Mehmet İlkokulu

           

ÇAY Delege ve Temsilcilik Seçimi   

13.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Çay Öğretmenevi

           

ÇOBANLAR Delege ve Temsilcilik Seçimi

10.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Çobanlar Halk Eğitim Merkezi

           

 

DAZKIRI Delege ve Temsilcilik Seçimi

06.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Dazkırı Öğretmenevi

           

DİNAR Delege ve Temsilcilik Seçimi          

06.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Dinar METEM Salonu

           

EMİRDAĞ Delege ve Temsilcilik Seçimi

11.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Mithatpaşa Ortaokulu

           

EVCİLER Delege ve Temsilcilik Seçimi

06.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Nedim Turan İlkokulu

           

HOCALAR Delege ve Temsilcilik Seçimi

06.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Hocalar Çok Programlı Anadolu Lisesi

           

İHSANİYE Delege ve Temsilcilik Seçimi

08.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : İhsaniye Anadolu Lisesi

           

İSCEHİSAR Delege ve Temsilcilik Seçimi

11.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : İscehisar Öğretmenevi

           

KIZILÖREN Delege ve Temsilcilik Seçimi

08.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Kızılören Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

           

SANDIKLI Delege ve Temsilcilik Seçimi

06.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Eğitim Bir-Sen Sendika Bürosu

           

SİNANPAŞA Delege ve Temsilcilik Seçimi

09.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Sinanpaşa Halk Eğitim Merkezi

           

SULTANDAĞI Delege ve Temsilcilik Seçimi                     

13.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : İshaklı Ortaokulu

           

ŞUHUT Delege ve Temsilcilik Seçimi          

07.10.2018

10:00- 17:00 arası

Yer : Şuhut Öğretmenevi

8. Temsilcilik ve delege seçim sonuçlarının (delege listesinin) şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 14 – 16 Ekim 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların askı süresini takip eden üç gün içinde itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

9. Şube genel kurulunun 18 Kasım 2018 tarihinde,  bu tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde 25 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilmesine,

10. Şube genel kurul ilanının ve gündeminin 15 Ekim 2018 tarihinde şube web sayfasında ve şube hizmet binasında üç gün süreyle ilanına,

karar verilmiş olup ilanen duyurulur.

Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listeler, sendika şube hizmet binasında askıya çıkarılmıştır.

Sandık bölgeleri kapsamındaki okullar:

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi BAŞMAKÇI İlçesi
301_301_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Akkeçili İlkokulu

2

Akkeçili Ortaokulu

3

Aşağı Beltarla İlkokulu

4

Atatürk Ortaokulu

5

Başmakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi

6

Başmakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi

7

Başmakçı Halk Eğitimi Merkezi

8

Başmakçı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

9

Başmakçı İmam Hatip Ortaokulu

10

Başmakçı Öğretmen Lokali

11

Cumhuriyet İlkokulu

12

Çığrı İlkokulu

13

Çığrı Ortaokulu

14

Fatih İlkokulu

15

Hırka Hacı Mehmet Horzum İlkokulu

16

Öğretmen Habibe Eren Anaokulu

17

Şehit Öğretmen Birol İrfan Aşkar İlkokulu

18

ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU

19

Yaka İlkokulu

20

Yaka Ortaokulu

21

Yassıören İlkokulu

22

Yukarı Beltarla Karacaören İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi BAYAT İlçesi
301_302_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Akpınar İlkokulu

2

Aşağı Çaybelen İlkokulu

3

Atatürk İlkokulu

4

Atatürk Ortaokulu

5

Bayat Çok Programlı Anadolu Lisesi

6

Bayat Halk Eğitimi Merkezi

7

Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

8

Bayat Öğretmen Lokali

9

Bayat Şehit Astsubay Bahadır Özenç İmam Hatip Ortaokulu

10

Bayat Terkan Hatun Anaokulu

11

Bayat Yatılı Bölge Ortaokulu

12

Cumhuriyet İlkokulu

13

Cumhuriyet Ortaokulu

14

Derbent İlkokulu

15

Derbent Ortaokulu

16

Hacı Ali- Kadir Özaktan Anadolu İmam Hatip Lisesi

17

İmrallı Ortaokulu

18

İmrallı Öğretmen Mustafa Mumcu İlkokulu

19

Mimar Sinan İlkokulu

20

Mimar Sinan Ortaokulu

21

Yukarı Çaybelen İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi BOLVADİN İlçesi
301_303_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

100.YIL HATİCE BAYRAM KILINÇ ORTAOKULU

2

24 Eylül Anaokulu

3

Ahmet Emet İmam Hatip Ortaokulu

4

Akçeşme İlkokulu

5

Alkasan İlkokulu

6

Alkasan Ortaokulu

7

Alparslan İlkokulu

8

Alparslan Ortaokulu

9

ALPASLAN İLKOKULU

10

Atatürk İlkokulu

11

Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi

12

Bolvadin 100.Yıl Hatice Bayram Kılınç Ortaokulu

13

Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi

14

Bolvadin Anadolu Lisesi

15

Bolvadin Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

16

Bolvadin Halk Eğitimi Merkezi

17

Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu

18

Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

19

Bolvadin İpek Yolu İlkokulu

20

Bolvadin Mesleki Eğitim Merkezi

21

Bolvadin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

22

BOLVADİN ORTAOKULU

23

Bolvadin Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

24

Bolvadin Özel Eğitim Meslek Lisesi

25

Bolvadin Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

26

Bolvadin Sıddıka Metin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

27

Bolvadin Şehit Ramazan Emet İmam Hatip Ortaokulu

28

Bolvadin Yakup Şevki Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

29

Büyükkarabağ İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi BOLVADİN İlçesi
301_303_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Büyükkarabağ Ortaokulu

2

Ceylan Emet İlkokulu

3

Ceylan Emet Ortaokulu

4

Cirit Şehit Ali Duman İlkokulu

5

Derekarabağ İlkokulu

6

Derekarabağ Ortaokulu

7

Dipevler İlkokulu

8

Dişli Atatürk Ortaokulu

9

Dişli İlkokulu

10

Dişli İmam Hatip Ortaokulu

11

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu

12

Gazi Ortaokulu

13

Güney İlkokulu

14

Hacı Ali-Meryem Birdane Ortaokulu

15

Hamidiye İlkokulu

16

İbrahim Karasekreter İlkokulu

17

İbrahim Karasekreter Ortaokulu

18

İPEKYOLU İLKOKULU

19

Karayokuş Ortaokulu

20

Karayokuş Şehit Abdil Kılınç İlkokulu

21

Kemalettin Sami Paşa İlkokulu

22

Kemalettin Sami Paşa Ortaokulu

23

Kemerkaya İlkokulu

24

Kemerkaya İlköğretim Okulu

25

Kemerkaya Ortaokulu

26

Kırkgöz Anaokulu

27

Kocatepe İlkokulu

28

Kurucaova İlkokulu

29

Kurucaova Ortaokulu

30

Mustafa Hüsnü Gemici Anadolu Lisesi

31

Mustafa Hüsnü Gemici Anadolu Öğretmen Lis.

32

Mustafa-Keziban Bayramer İlkokulu

33

Naciye Nurettin Taktak İlkokulu

34

Özburun İlkokulu

35

Özburun Ortaokulu

36

Raziye Sultan-Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesi

37

Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi

38

ŞEHİT RAMAZAN EMET İMAM HATİP ORTAOKULU

39

Şehit Teğmen Muzaffer Gümüş Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

40

Şehit Teğmen Muzaffer Gümüş Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

41

Şehit Teğmen Muzaffer Gümüş Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

42

Taşağıl 100. Yıl İlkokulu

43

Yörükkaracaören İlkokulu

44

Yörükkaracaören Ortaokulu

45

YÖRÜKZADE AHMET FEVZİ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi ÇAY İlçesi
301_304_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Akkonak Cumhuriyet İlkokulu

2

Akkonak Cumhuriyet İlköğretim Okulu

3

Akkonak Şehit Gökhan Şengül Ortaokulu

4

Atatürk Ortaokulu

5

Aydoğmuş İlkokulu

6

Çağlayan İlkokulu

7

Çay Anadolu İmam Hatip Lisesi

8

Çay Anadolu Öğretmen Lisesi

9

Çay Çok Programlı Anadolu Lisesi

10

Çay Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

11

Çay Halk Eğitimi Merkezi

12

Çay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

13

Çay İmam Hatip Ortaokulu

14

Çay İMKB Anadolu Lisesi

15

Çay Karacaören Çok Programlı Anadolu Lisesi

16

Çay Mesleki Eğitim Merkezi

17

Çay Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

18

Çay Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

19

Çay Pazarağaç Ali Necip Altan Ortaokulu

20

Çay Şehit Ahmet Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

21

Çay Şehit Kamil Tuna Anadolu Lisesi

22

Çayırpınar Şehit Mehmet Şimşek İlkokulu

23

Çayıryazı İlkokulu

24

Deresinek İlkokulu

25

Deresinek Ortaokulu

26

Devederesi İlkokulu

27

Eber İlkokulu

28

Eber Ortaokulu

29

Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

30

Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu

31

İnli İlkokulu

32

İnli İlköğretim Okulu

33

İnli Ortaokulu

34

Karacaören Yunus Emre İlköğretim Okulu

35

Karacaören Yunus Emre Ortaokulu

36

Karamık İlkokulu

37

Karamık Karacaören İlkokulu

38

Karamık Ortaokulu

39

Koçbeyli İlkokulu

40

Koçbeyli Ortaokulu

41

Kurtuluş İlkokulu

42

Maltepe İlkokulu

43

Melek Sultan Anaokulu

44

Pazarağaç İlkokulu

45

Pazarağaç İlköğretim Okulu

46

Pazarağaç İmam Hatip Ortaokulu

47

Pazarağaç Ortaokulu

48

Pınarkaya İlkokulu

49

Seka İlkokulu

50

Şehit Cengiz Karataş İlkokulu

51

Vali Ahmet Özyurt İlkokulu

52

Yeşilyurt İlkokulu

53

Yeşilyurt Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi ÇOBANLAR İlçesi
301_305_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Ahmet Özyurt İlkokulu

2

Ahmet Özyurt Ortaokulu

3

Akkoyunlu İlkokulu

4

Atatürk İlkokulu

5

Atatürk İlköğretim Okulu

6

Atatürk Ortaokulu

7

Çobanlar 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu

8

ÇOBANLAR ANAOKULU

9

Çobanlar Büşra Özen Anaokulu

10

Çobanlar Çok Programlı Anadolu Lisesi

11

Çobanlar Halk Eğitimi Merkezi

12

Çobanlar İlkokulu

13

Çobanlar İmam Hatip Ortaokulu

14

Çobanlar Ortaokulu

15

Çobanlar Yavuz Selim Ortaokulu

16

Fatih İlkokulu

17

Fatih Ortaokulu

18

Göynük İlkokulu

19

Göynük Ortaokulu

20

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21

Kale İlkokulu

22

Kale İlköğretim Okulu

23

Kale Ortaokulu

24

Kocaöz İlkokulu

25

Kocaöz Ortaokulu

26

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

27

Zafer İlkokulu

28

Zafer Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi DAZKIRI İlçesi
301_306_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Alkim Anaokulu

2

Alkim İlkokulu

3

Alkim Ortaokulu

4

Arıköy İlkokulu

5

Bozan İlkokulu

6

Cumhuriyet İlkokulu

7

Dazkırı Ahmet-Zübeyde Turba Anadolu Lisesi

8

Dazkırı Ahmet-Zübeyde Turba Anadolu Öğretmen Lisesi

9

Dazkırı Alkim Anaokulu

10

Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi

11

Dazkırı Anadolu Lisesi

12

Dazkırı Çamlık Ortaokulu

13

Dazkırı Halk Eğitimi Merkezi

14

Dazkırı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

15

Dazkırı İmam Hatip Ortaokulu

16

Dazkırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

17

Dazkırı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

18

Dazkırı Öğretmen Evi

19

Dazkırı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

20

Karaağaçkuyusu İlkokulu

21

Karaağaçkuyusu Ortaokulu

22

Kızılören İlkokulu

23

Kızılören Ortaokulu

24

Şerife Memiş Uçar Anaokulu

25

Yüreğil Koralkim İlkokulu

26

Yüreğil Koralkim Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi DİNAR İlçesi
301_307_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

125. Yıl Anaokulu

2

Akgün İlkokulu

3

Akgün Ortaokulu

4

Akpınarlı İlkokulu

5

Alparslan İlkokulu

6

Atatürk İlköğretim Okulu

7

Atatürk Ortaokulu

8

Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu

9

Bademli İlkokulu

10

Bağcılar İlkokulu

11

Bülüçalan İlkokulu

12

Cengiz Topel İlkokulu

13

Çağlayan İlkokulu

14

Çakıcı İlkokulu

15

Çayüstü İlkokulu

16

Çiçektepe İlkokulu

17

Çiçektepe Ortaokulu

18

Çobansaray İlkokulu

19

Dinar 125. Yıl Anaokulu

20

Dinar Anadolu İmam Hatip Lisesi

21

Dinar Anadolu Lisesi

22

Dinar Anadolu Öğretmen Lisesi

23

Dinar Fen Lisesi

24

Dinar Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

25

Dinar Halk Eğitimi Merkezi

26

Dinar Haydarlı İmam Hatip Ortaokulu

27

Dinar Hürriyet İlkokulu

28

Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

29

Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi

30

Dinar Merkez Anaokulu

31

Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

32

Dinar Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi

33

Dinar Öğretmenevi

34

Dinar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

35

Dinar Şehit İzzet Taşbaş İmam Hatip Ortaokulu

36

Dinar Toki İlkokulu

37

Dinar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi DİNAR İlçesi
301_307_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Doğanlı İlkokulu

2

Doğanlı Ortaokulu

3

Duman İlkokulu

4

Fatih Ortaokulu

5

Göçerli İlköğretim Okulu

6

Göçerli Şehit Piyade Er Yavuz Öztürk İlkokulu

7

Göçerli Şehit Piyade Er Yavuz Öztürk Ortaokulu

8

Haydarlı Çok Programlı Anadolu Lisesi

9

Haydarlı İlkokulu

10

Haydarlı İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu

11

Haydarlı Ocaklı İlkokulu

12

Kadılar İlkokulu

13

Kadılar Ortaokulu

14

Karahacılı İlkokulu

15

Kınık İlkokulu

16

Kınık İlköğretim Okulu

17

Kınık Ortaokulu

18

Kızıllı İlkokulu

19

Menderes İlkokulu

20

Okçular İlkokulu

21

Pınarlı İlkokulu

22

Sermaye Piyasası Kurulu Yatılı Bölge Ortaokulu

23

Sütlaç Şehit Ramazan Ülkü İlkokulu

24

Şakir Ünver İlkokulu

25

Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Ortaokulu

26

Şehit Şükrü Bayrakcı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

27

ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKÇI KIZ AİHL

28

Tatarlı Cumhuriyet İlkokulu

29

Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu

30

Tatarlı Çok Programlı Anadolu Lisesi

31

Tatarlı İlkokulu

32

TATARLI İMAM HATİP ORTAOKULU

33

Uluköy İlkokulu

34

Uluköy Ortaokulu

35

Yeniyol İlkokulu

36

Yeşilhüyük İlkokulu

37

Yıprak İlkokulu

38

Yıprak İlköğretim Okulu

39

Yıprak Ortaokulu

40

Yunus Emre İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi EMİRDAĞ İlçesi
301_308_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Adayazı İlkokulu

2

Adayazı Ortaokulu

3

ALİ RIZA HAVA KARA ANAOKULU

4

Ali Rıza ve Havva Kara Anaokulu

5

Aşağıpiribeyli İlkokulu

6

Aşağıpiribeyli Ortaokulu

7

Atatürk Ortaokulu

8

Aziziye İlkokulu

9

Aziziye İlköğretim Okulu

10

Cumhuriyet İlkokulu

11

Çatallı İlkokulu

12

Çaykışla İlkokulu

13

Çaykışla Ortaokulu

14

Çiftlik İlkokulu

15

Davulga İlkokulu

16

Davulga Ortaokulu

17

Emirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi

18

Emirdağ Anadolu Lisesi

19

Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi

20

Emirdağ Gülsüm Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

21

Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

22

Emirdağ Merkez Anaokulu

23

Emirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

24

Emirdağ Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

25

Emirdağ Mustafa Çekiç Ortaokulu

26

Emirdağ Satılmışoğlu Şehit Mustafa İmam Hatip Ortaokulu

27

Emirdağ Şehit Muhammet Tufan Ortaokulu

28

Eşrefli İlkokulu

29

Fatih İlkokulu

30

Gömü İlkokulu

31

Gömü Ortaokulu

32

Güneysaray İlkokulu

33

Güveçci Ortaokulu

34

Halk Eğitimi Merkezi

35

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

36

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

37

Metin-Zülbiye Sarı Anadolu Lisesi

38

Mithat Paşa Ortaokulu

39

Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

40

Perihan Kemal Çuna İlkokulu

41

ŞEHİT MUHAMMET TUFAN ORTAOKULU

42

Şükrü Mola İlkokulu

43

Tabaklar İlkokulu

44

Tez İlkokulu

45

Türkmen İlkokulu

46

Yukarı Kurudere Ortaokulu

47

Yüreğil İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi EVCİLER İlçesi
301_309_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Altınova İlkokulu

2

Baraklı Şehit Ali Serttaş İlkokulu

3

Evciler Anaokulu

4

Evciler Halk Eğitimi Merkezi

5

Evciler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

6

Evciler İmam Hatip Ortaokulu

7

Evciler Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül Çok Programlı Anadolu Lisesi

8

Gökçek Doktor Sadık Ahmet İlkokulu

9

Gökçek Şehit Osman Öz Ortaokulu

10

Madenler İlkokulu

11

Nedim Turan İlkokulu

12

Şehit Hüdayi Çınar Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi HOCALAR İlçesi
301_310_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Akçadere 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu

2

Akçadere 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu

3

Avgancık İlkokulu

4

Çalca Ortaokulu

5

Çalca Şehit Mustafa Hakan Kacar İlkokulu

6

Çepni İlkokulu

7

Çepni Ortaokulu

8

Davılgı İlkokulu

9

Devlethan Şehit Murat Korkmaz İlkokulu

10

Güre İlkokulu

11

Hocalar Çok Programlı Anadolu Lisesi

12

Hocalar Halk Eğitimi Merkezi

13

Hocalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

14

Hocalar İlkokulu

15

Hocalar İmam Hatip Ortaokulu

16

Hocalar Özlem Özkurt Anaokulu

17

Hocalar Yatılı Bölge Ortaokulu

18

Hocalar Yatılı İlköğretim Bölge Okulu

19

Kocagöl İlkokulu

20

Uluköy İlkokulu

21

Yağcı Şehit Yusuf Yıldırım İlkokulu

22

Yeşilhisar Yunus Emre İlkokulu

23

Yeşilhisar Yunus Emre Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi İHSANİYE İlçesi
301_311_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Ablak İlkokulu

2

Aşağıtandır İlkokulu

3

Atatürk Ortaokulu

4

Atatürk İlkokulu

5

Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu

6

Ayazini İlkokulu

7

Ayazini Ortaokulu

8

Basırlar İlkokulu

9

Bayramaliler İlkokulu

10

Beyköy İlkokulu

11

Beyköy Ortaokulu

12

Bozhüyük İlkokulu

13

Bozhüyük Ortaokulu

14

Demirli İlkokulu

15

DÖĞER ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

16

Döğer Çok Programlı Anadolu Lisesi

17

Döğer Fatih İlkokulu

18

Döğer Fatih Ortaokulu

19

Döğer İlkokulu

20

Döğer İmam Hatip Ortaokulu

21

Döğer Lisesi

22

Döğer Ortaokulu

23

Döğer Yunus Emre İlkokulu

24

Döğer Yunus Emre Ortaokulu

25

Eynehan Öksüzler İlkokulu

26

Gazlıgöl Belce İlkokulu

27

Gazlıgöl İlkokulu

28

GAZLIGÖL İMAM HATİP ORTAOKULU

29

Gazlıgöl Ortaokulu

30

Hacıbeyli İlkokulu

31

Hacıbeyli Ortaokulu

32

İhsaniye Akören İlkokulu

33

İhsaniye Akören Ortaokulu

34

İhsaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi

35

İhsaniye Anadolu Lisesi

36

İHSANİYE ANAOKULU

37

İhsaniye Halk Eğitimi Merkezi

38

İhsaniye İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

39

İhsaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

40

İhsaniye İmam Hatip Ortaokulu

41

İhsaniye Lisesi

42

İhsaniye Mehmet Akif İnan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

43

İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

44

Karacaahmet İlkokulu

45

Karacaahmet Ortaokulu

46

Kayıhan İlkokulu

47

Kayıhan Kunduzlu İlkokulu

48

Kayıhan Ortaokulu

49

Kıyır İlkokulu

50

MEHMET AKİF İNAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

51

Muratlar İlkokulu

52

Muratlar Ortaokulu

53

Osmanköy İlkokulu

54

Osmanköy İlköğretim Okulu

55

Osmanköy Ortaokulu

56

Sağlık Meslek Lisesi

57

Üçlerkayası İlkokulu

58

Yaylabağı Şehit Ahmet Öztürk İlkokulu

59

Yaylabağı Şehit Ahmet Öztürk Ortaokulu

60

Yukarıtandır İlkokulu

61

Yukarıtandır Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi İSCEHİSAR İlçesi
301_312_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Alanyurt İlkokulu

2

Alanyurt Ortaokulu

3

Atatürk İlkokulu

4

Atatürk Ortaokulu

5

Cevizli İlkokulu

6

Cevizli Ortaokulu

7

Çalışlar İlkokulu

8

Çalışlar Şehit Halil Kemal Efendi Ortaokulu

9

Çatağıl İlkokulu

10

Çatağıl Karşı İlkokulu

11

Doğanlar İlkokulu

12

Fadime ve Halil Öksüz Mesleki Eğitim Merkezi

13

Faruk Öksüz Anadolu İmam Hatip Lisesi

14

Fatih İlkokulu

15

Fatih Ortaokulu

16

Hacı Döne Demirel Anaokulu

17

İSCEHİSAR ANADOLU KIZ İMAM-HATİP LİSESİ

18

İscehisar Baddal Aygün Anadolu Lisesi

19

İscehisar Çok Programlı Lisesi

20

İscehisar Hacı Süleyman Selek Çok Programlı Anadolu Lisesi

21

İscehisar Hacı Süleyman Selek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

22

İscehisar Halk Eğitimi Merkezi

23

İscehisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

24

İscehisar İlkokulu

25

İscehisar İmam Hatip Ortaokulu

26

İscehisar Karamehmet İlkokulu

27

İscehisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

28

İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi

29

İscehisar Ortaokulu

30

İscehisar Öğretmen Evi

31

İscehisar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

32

İscehisar Şehit İsa Doğan Ortaokulu

33

İscehisar Şehit Vural Şahin İlkokulu

34

İşcehisar Baddal Aygün Anadolu Öğretmen Lisesi

35

Karaağaç Merkez İlkokulu

36

Karakaya İlkokulu

37

Karakaya Kavruklar İlkokulu

38

Karakaya Ortaokulu

39

KARAMEHMET İLKOKULU

40

Konarı İlkokulu

41

Konarı Ortaokulu

42

Mercan İlkokulu

43

Mercan Ortaokulu

44

Olukpınar İlkokulu

45

Olukpınar Ortaokulu

46

Olukpınar Öldümler İlkokulu

47

Selçuklu İlkokulu

48

Selçuklu Ortaokulu

49

Seydiler İlkokulu

50

Seydiler Ortaokulu

51

Şehit Ahmet Kaplan İlkokulu

52

Şehit Ahmet Kaplan Ortaokulu

53

ŞEHİT VURAL ŞAHİN İLKOKULU

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi KIZILÖREN İlçesi
301_313_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Gülyazı İlkokulu

2

İsmet Attila İlkokulu

3

İsmet Attila Ortaokulu

4

Kızılören Çok Programlı Anadolu Lisesi

5

Kızılören Halk Eğitimi Merkezi

6

Kızılören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

7

Kızılören İmam Hatip Ortaokulu

8

Kızılören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

125. Yıl Ortaokulu

2

15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANAOKULU

3

27 Ağustos İlkokulu

4

75.Yıl Ortaokulu

5

Afyon Lisesi

6

Afyonkarahisar Abdürrahim Mısri Ortaokulu

7

Afyonkarahisar Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

8

Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi

9

Afyonkarahisar Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10

Afyonkarahisar Belkaracaören Ortaokulu

11

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

12

Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

13

Afyonkarahisar Güzel Sanatlar Lisesi

14

Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

15

Afyonkarahisar Mehmet Yağcıoğlu İlkokulu

16

Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Afyonkarahisar Osmangazi Ortaokulu

2

Afyonkarahisar Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

3

Afyonkarahisar Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

4

Afyonkarahisar Rehberlik ve Araştırma Merkezi

5

AFYONKARAHİSAR SPOR LİSESİ

6

Afyonkarahisar Ticaret Borsası Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu

7

Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

8

Afyonkarahisar Uydukent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

9

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10

Akçin İlkokulu

11

Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu

12

Alcalı İlkokulu

13

Ali Çağlar Anadolu Lisesi

14

Ali Çetinkaya İlkokulu

15

Ali Çetinkaya Ortaokulu

16

Anadolu İmam Hatip Lisesi

17

Anıtkaya İlkokulu

18

ANITKAYA İMAM HATİP ORTAOKULU

19

Anıtkaya Ortaokulu

20

Asım Kocabıyık Anaokulu

21

Asiye Sultan Anaokulu

22

Ataköy İlkokulu

23

Ataköy İmam Hatip Ortaokulu

24

Ataköy Ortaokulu

25

Atatürk Anadolu Lisesi

26

Atatürk İlkokulu

27

Aydın Doğan Bilim ve Sanat Merkezi

28

Ayşegül Arsoy Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_003 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Ayşegül Arsoy İlkokulu

2

BAYRAKTEPE İLKOKULU

3

Bayraktepe Ortaokulu

4

Belkaracaören İlkokulu

5

Beyazıt İlkokulu

6

Beyazıt Ortaokulu

7

Beyyazı İlkokulu

8

BEYYAZI İMAM HATİP ORTAOKULU

9

Beyyazı Ortaokulu

10

Bostanlı İlkokulu

11

Bozdoğan Halımoru İlkokulu

12

Bozdoğan Halımoru Ortaokulu

13

Büyükkalecik Bahçederesi İlkokulu

14

Büyükkalecik İlkokulu

15

Büyükkalecik İmam Hatip Ortaokulu

16

Büyükkalecik Kocatepe İlkokulu

17

Büyükkalecik Ortaokulu

18

Cumhuriyet Anadolu Lisesi

19

Cumhuriyet İlkokulu

20

Çakır İlkokulu

21

Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt İlkokulu

22

Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt Ortaokulu

23

Çayırbağ Gazi Ortaokulu

24

Çayırbağ İlkokulu

25

Çayırbağ İmam Hatip Ortaokulu

26

Çıkrık İlkokulu

27

Çıkrık Öğretmen Hamza Kesman Ortaokulu

28

Değirmenayvalı Ahmet Bayram Ortaokulu

29

Değirmenayvalı İlkokulu

30

Değirmenayvalı İmam Hatip Ortaokulu

31

Değirmendere İlkokulu

32

Demirçevre İlkokulu

33

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi

34

Ekrem Yavuz İlkokulu

35

Ekrem Yavuz Ortaokulu

36

Emine Efiloğlu Anaokulu

37

Erenler İlkokulu

38

Erenler Ortaokulu

39

Erkmen İlkokulu

40

ERKMEN İMAM HATİP ORTAOKULU

41

Erkmen Ortaokulu

42

Erkmen TOKİ Nurullah Oymak İlkokulu

43

Ertuğrulgazi İlkokulu

44

Ertuğrulgazi Ortaokulu

45

Fatih Anadolu Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_004 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Fatih İlkokulu

2

FATİH SULTAN MEHMET İMAM HATİP ORTAOKULU

3

Fethibey İlkokulu

4

Fethibey Ortaokulu

5

Gebeceler İlkokulu

6

Gebeceler Ortaokulu

7

Gedik Ahmet Paşa İlkokulu

8

Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu

9

Hacı Hayriye Özsoy İlkokulu

10

Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu

11

Hacı Sultan Hüsnü Ulu İmam Hatip Ortaokulu

12

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu

13

Hamidiye Ortaokulu

14

Hisarbank 100. Yıl İlkokulu

15

Hisarbank 100. Yıl Ortaokulu

16

Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu

17

Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu

18

Huriye Aşkar Ortaokulu

19

Hürriyet İlkokulu

20

Hüseyin Sümer Ortaokulu

21

Hüseyin Türkmen İlkokulu

22

IŞIKLAR ANAOKULU

23

Işıklar Balı Sultan İlkokulu

24

IŞIKLAR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

25

Işıklar Dumlupınar İlkokulu

26

IŞIKLAR İMAM HATİP ORTAOKULU

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_005 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Işıklar Kocatepe Ortaokulu

2

Işıklar Şeker İlkokulu

3

Işıklar Şeker Ortaokulu

4

İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

6

İsmail İlkokulu

7

Kadaifçioğlu İlkokulu

8

Kadınana İmam Hatip Ortaokulu

9

Kamil Miras Anadolu Lisesi

10

Kaplanlı İlkokulu

11

Karaaslan İlkokulu

12

Karaaslan Ortaokulu

13

Karahisar İşitme Engelliler İlkokulu

14

Karahisar İşitme Engelliler Ortaokulu

15

Karşıyaka İlkokulu

16

Kasımpaşa İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_006 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Kazım Özer İlkokulu

2

Kışlacık İlkokulu

3

Kışlacık Ortaokulu

4

Kızıldağ İlkokulu

5

Kızıldağ Ortaokulu

6

Kocatepe Anadolu Lisesi

7

Kocatepe İlkokulu

8

Kocatepe Ortaokulu

9

Kocatepe Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

10

Kocatepe Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

11

Kozluca İlkokulu

12

Köprülü İlkokulu

13

Köprülü Şehit Ramiz Demir Ortaokulu

14

Küçük Çobanlı İlkokulu

15

Küçük Kalecik İlkokulu

16

Küçükçobanlı Ortaokulu

17

Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu

18

Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu

19

Mecidiye İmam Hatip Ortaokulu

20

Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu

21

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

22

Melek Peyker Anaokulu

23

Merkez İmam Hatip Ortaokulu

24

Merkez TOKİ İlkokulu

25

Merkez TOKİ Yatılı Bölge Ortaokulu

26

Mesleki Eğitim Merkezi

27

Methiye Dumlu Anaokulu

28

Methiye Dumlu Ortaokulu

29

Naime Gevher Anaokulu

30

Namık Kemal İlkokulu

31

Nasreddin Hoca Anaokulu

32

Nene Hatun Anaokulu

33

Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu

34

Nurettin Karaman İlkokulu

35

NURİBEY İLKOKULU

36

Nuribey İmam Hatip Ortaokulu

37

Nuribey İsmet Attila Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_007 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Nurten Telek İlkokulu

2

Olucak İlkokulu

3

Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu

4

Oruçoğlu İlkokulu

5

Osman Attila İlkokulu

6

Osman Attila Ortaokulu

7

Osmangazi Anadolu Lisesi

8

Öğretmen Saniye Sayıoğlu İlkokulu

9

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

10

Özerler Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)

11

Özlem Özyurt Ortaokulu

12

Sadıkbey İlkokulu

13

Sadıkbey Ortaokulu

14

Sahipata Anadolu İmam Hatip Lisesi

15

Sahipata İlkokulu

16

Salar Atatürk İlkokulu

17

Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi

18

Salar İlkokulu

19

SALAR İMAM HATİP ORTAOKULU

20

Salar Ortaokulu

21

Salim Pancar İlkokulu

22

Saraydüzü Şehit Er Oğuz Akdağ İlkokulu

23

Sarık İlkokulu

24

Sarık Ortaokulu

25

Selçuklu İlkokulu

26

Susuz Atatürk İlkokulu

27

Susuz İlkokulu

28

Susuz İmam Hatip Ortaokulu

29

Susuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

30

Susuz Ortaokulu

31

Süleyman Demirel Fen Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi MERKEZ İlçesi
301_300_008 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Sülümenli İlkokulu

2

Sülümenli İmam Hatip Ortaokulu

3

Sülümenli İsmet Attila Ortaokulu

4

Sülümenli Yavuz Selim İlkokulu

5

Sülün Balı-Mubahat Açıkgözoğlu İlkokulu

6

Sülün Balı-Mubahat Açıkgözoğlu Ortaokulu

7

Şehit Mehmet Sağlam İlkokulu

8

Şehit Murat Saraç İlkokulu

9

Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu

10

Şehit Sami Çifci İmam Hatip Ortaokulu

11

Şehit Yakup Suna İlkokulu

12

ŞEHİT YASİN MERGEN İLKOKULU

13

ŞEHİT YASİN MERGEN ORTAOKULU

14

Şemsettin Güneş İmam Hatip Ortaokulu

15

Şemsettin Karahisari Ortaokulu

16

Şükrü Çelikalay İmam Hatip Ortaokulu

17

TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu

18

TOKİ MEVLANA İLKOKULU

19

TOKİ MEVLANA ORTAOKULU

20

TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi

21

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu

22

Yavuz Selim İlkokulu

23

Yunus Emre Ortaokulu

24

Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

25

Yüksel Varlı İlkokulu

26

Yüksel Varlı Ortaokulu

27

Zafer Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi SANDIKLI İlçesi
301_314_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

75. Yıl İlkokulu

2

Akharım Atatürk İlköğretim Okulu

3

Akharım Atatürk Ortaokulu

4

Akharım İlkokulu

5

Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu

6

Alagöz İlkokulu

7

Ali Çetinkaya Ortaokulu

8

Arızlar İlkokulu

9

Atatürk İlkokulu

10

Atatürk İlköğretim Okulu

11

Ballık İlkokulu

12

Ballık Ortaokulu

13

Barbaros Ortaokulu

14

Başağaç İlkokulu

15

Başağaç Ortaokulu

16

Baştepe İlkokulu

17

Baştepe Ortaokulu

18

Bekteş İlkokulu

19

Bekteş Ortaokulu

20

Cumhuriyet İlköğretim Okulu

21

Cumhuriyet Ortaokulu

22

Çambeyli İlkokulu

23

Çambeyli Ortaokulu

24

Çevrepınar İlkokulu

25

Çiğiltepe İlkokulu

26

Çiğiltepe Ortaokulu

27

Dodurga İlkokulu

28

Ekinhisar Yusuf Oğuz İlkokulu

29

Emirhisar İlkokulu

30

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu

31

Hatice Turan Anaokulu

32

Hırka İlkokulu

33

Hırka İlköğretim Okulu

34

Karacaören İlkokulu

35

Karadirek İlkokulu

36

Karadirek İlköğretim Okulu

37

Karadirek Ortaokulu

38

Karkın İlkokulu

39

Kınık İlkokulu

40

Kızık Mehmet Yaşar İlkokulu

41

Kızık Mehmet Yaşar Ortaokulu

42

Kızılca İlkokulu

43

Koçhisar İlkokulu

44

Kozvan İlkokulu

45

Kusura Şehit Mustafa Şimşek İlkokulu

46

Kusura Şehit Mustafa Şimşek Ortaokulu

47

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

48

Menteş İlkokulu

49

Menteş Ortaokulu

50

Miralay Reşatbey İlkokulu

51

Mustafa Kemal İlkokulu

52

Mustafa Kemal Ortaokulu

53

Örenkaya İlkokulu

54

Örenkaya Ortaokulu

55

Reşadiye İlkokulu

56

Reşadiye İlköğretim Okulu

57

Reşadiye Ortaokulu

58

Saltık İlkokulu

59

Sandıklı Ana.Mes.Lis.,Tek.Lis.,End.Mes.Lis.

60

Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi SANDIKLI İlçesi
301_314_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Sandıklı Anadolu Lisesi

2

Sandıklı Halk Eğitimi Merkezi

3

Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4

Sandıklı Hüdai Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5

Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

6

Sandıklı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

7

Sandıklı Mesleki Eğitim Merkezi

8

Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

9

Sandıklı Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

10

Sandıklı Özçınar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

11

Sandıklı Özçınar Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

12

Sandıklı Özçınar Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

13

Sandıklı Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi

14

Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi

15

Sandıklı Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

16

Sandıklı Yunus Emre Anadolu Lisesi

17

Sorkun İlkokulu

18

Sorkun Ortaokulu

19

Şehit Ahmet Yumak Anaokulu

20

Yaşarlar Zekiye Ana İlkokulu

21

Yaşarlar Zekiye Ana Ortaokulu

22

Yavaşlar İlkokulu

23

Yavaşlar Şehit Teğmen Uğur Acar İlköğretim Okulu

24

Yavaşlar Şehit Teğmen Uğur Acar Ortaokulu

25

Yunusemre İlkokulu

26

Yunusemre Ortaokulu

27

Zafer Ortaokulu

28

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi SİNANPAŞA İlçesi
301_315_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

27 Ağustos Sinanpaşa İlkokulu

2

27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu

3

Ahmet Mesut Yılmaz Ortaokulu

4

Ahmetpaşa Atatürk İlkokulu

5

Ahmetpaşa Ortaokulu

6

Akören İlkokulu

7

Akören Ortaokulu

8

Atatürk İlkokulu

9

Atatürk Ortaokulu

10

Balmahmut İlkokulu

11

Boyalı Sevim Turunç Ortaokulu

12

Boyalı Şöhret Hanım İlkokulu

13

Bulca İlkokulu

14

Bulca Ortaokulu

15

Çobanözü İlkokulu

16

Çobanözü Ortaokulu

17

Düzağaç İstiklal İlkokulu

18

Düzağaç Ortaokulu

19

Garipçe İlkokulu

20

Garipçe Ortaokulu

21

Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu

22

Güney İlkokulu

23

Karacaören İlkokulu

24

Kayadibi İlkokulu

25

Kayadibi Ortaokulu

26

Kılıçarslan İlkokulu

27

Kınık İlkokulu

28

Kınık Ortaokulu

29

Kırka İlkokulu

30

Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokulu

31

Küçükhüyük İlkokulu

32

Küçükhüyük Ortaokulu

33

Muzaffer Yılmaz Ortaokulu

34

Nuh İlkokulu

35

Nuh Ortaokulu

36

Serban Kazım Özer İlkokulu

37

Serban Kazım Özer Ortaokulu

38

Sinanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

39

Sinanpaşa Anadolu Lisesi

40

Sinanpaşa Anaokulu

41

Sinanpaşa Halk Eğitimi Merkezi

42

Sinanpaşa İmam Hatip Ortaokulu

43

Sincanlı Çiğiltepe Çok Programlı Anadolu Lisesi

44

Sincanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

45

Taşoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi

46

Taşoluk Fatih Ortaokulu

47

Taşoluk İmam Hatip Ortaokulu

48

Taşoluk Şehit Yunus Emre Aral İlkokulu

49

Tazlar İlkokulu

50

Tınaztepe Atatürk İlkokulu

51

Tınaztepe Çok Programlı Anadolu Lisesi

52

Tınaztepe İmam Hatip Ortaokulu

53

Tınaztepe Lisesi

54

Tınaztepe Zafer İlkokulu

55

Tokuşlar İlkokulu

56

Tokuşlar Ortaokulu

57

Yörükmezarı İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi SULTANDAĞI İlçesi
301_316_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

75. Yıl İlkokulu

2

Çamözü İlkokulu

3

Dereçine İlkokulu

4

Dereçine Ortaokulu

5

Doğancık İlkokulu

6

Dr.Halil İbrahim Özsoy Sağlık Meslek Lisesi

7

Halk Eğitimi Merkezi

8

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

9

İshaklı Ortaokulu

10

Karapınar İlkokulu

11

Karapınar Ortaokulu

12

Kırca İlkokulu

13

Kırca Ortaokulu

14

Selçuk İlkokulu

15

Sultandağı Anadolu İmam Hatip Lisesi

16

Sultandağı Anadolu Lisesi

17

Sultandağı Anaokulu

18

Sultandağı Dr. Halil İbrahim Özsoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

19

SULTANDAĞI İMAM HATİP ORTAOKULU

20

Sultandağı Lisesi

21

Sultandağı Öğretmen Lokali

22

Şehit Yılmaz Tankül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

23

Üçkuyu İlkokulu

24

Üçkuyu Ortaokulu

25

Yakasenek İlkokulu

26

Yakasenek Ortaokulu

27

Yeşilçiftlik İlkokulu

28

Yeşilçiftlik Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi ŞUHUT İlçesi
301_317_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Ağzıkara İlkokulu

2

Akyuva İlkokulu

3

Akyuva Ortaokulu

4

Anayurt İlkokulu

5

Arızlı Kılıçkaya İlkokulu

6

Atatürk İlkokulu

7

Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu

8

Atlıhisar İlkokulu

9

Atlıhisar Ortaokulu

10

Aydın İlkokulu

11

Balçıkhisar İlkokulu

12

Balçıkhisar Ortaokulu

13

Başören Şehit Yusuf Erol İlkokulu

14

Başören Şehit Yusuf Erol Ortaokulu

15

Cumhuriyet İlkokulu

16

Çakırözü İlkokulu

17

Çakırözü Ortaokulu

18

Çobankaya Şehit Mesut Akpınar İlkokulu

19

Dadak İlkokulu

20

Dadak Ortaokulu

21

Efe İlkokulu

22

Efe Ortaokulu

23

Fatih İlkokulu

24

Fatih Ortaokulu

25

Gazipaşa Ortaokulu

26

Güneytepe İlkokulu

27

Halk Eğitimi Merkezi

28

Hallaç İlkokulu

29

İcikli İlkokulu

30

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

31

Karaadilli Çok Programlı Anadolu Lisesi

32

Karaadilli İmam Hatip Ortaokulu

33

Karacaören İlkokulu

34

Karadilli İlkokulu

35

Karadilli Ortaokulu

36

Kavaklı İlkokulu

37

Kayabelen İlkokulu

38

Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu

39

Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu

40

Mahmut İlkokulu

41

Mahmut Ortaokulu

42

Ortapınar Şehit Muammer Çanta İlkokulu

43

Ortapınar Şehit Muammer Çanta Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR1 Şubesi ŞUHUT İlçesi
301_317_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu

2

Piri Reis Muhsin Düğüncü Anaokulu

3

Senir İlkokulu

4

Şuhut Anadolu İmam Hatip Lisesi

5

Şuhut Anadolu Lisesi

6

Şuhut Hamza Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

7

Şuhut İmam Hatip Ortaokulu

8

ŞUHUT KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

9

Şuhut LİMAK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10

Şuhut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

11

Şuhut Zafer Anadolu Lisesi

12

Yarışlı İlkokulu

13

Yarışlı Ortaokulu

14

Zaferyolu İlkokulu

 

 

 

Seçmen (üye) listeleri ise Dumlupınar Mh. Osman Attila Cd. Evim Apt. No:2 B Blok Daire:1 Afyonkarahisar adresindeki şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri 10.00-17:00 saatleri arasında incelenebilir.

 

Top