EBS


2396 | 15.03.2015
| |

EBS’Lİ OKUL YÖNETİCİLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Afyonkarahisar Merkez ilçede görev yapan Eğitim Bir-Sen üyesi okul-kurum müdürleri ve müdür yardımcıları Emir Murat Özdilek Uygulama Otelinde sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

Kahvaltıda bir konuşma yapan Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube başkanı Abdullah Çelik, tatil günü olmasına rağmen toplantıya katılan okul-kurum müdürleri ve müdür yardımcılarına katılımları nedeni ile teşekkür etti. Bu katılımın üyelerimiz arasında sendikal bilincin geldiği noktayı göstermesi nedeni ile değerli olduğunu vurgulayan Çelik konuşmasını şöyle sürdürdü; “İçinde bulunduğumuz süreçte yoğun bir çalışma içindeyiz. Çalışmalarımızı hakkımızda çıkarılmaya çalışılan bütün karalama kampanyalarına rağmen insan odaklı olarak sürdürmekte karalıyız. Yaptığımız işi milletimize hizmet etmenin bir aracı olarak görmekteyiz. Bu nedenle aramıza yeni katılmış müdür ve müdür yardımcısı arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Siz değerli yönetici arkadaşlarımızın eğitim ortamlarının geliştirilmesi ve çocuklarımızın daha iyi, daha güzel, daha erdemli insanlar olarak yetiştirilmeleri hususunda azimle çalışacağınızdan eminim. Çalışmalarımızı yaparken kendinize, kurumunuza ve sendikamıza zarar verecek olumsuz hiçbir davranışın içine girmeyin. Görevimizi yaparken çok dikkatli olalım. Bunları yaptığımız zaman Allah’ın izni ile çok güzel hizmetlere imza atacağımızdan eminim. Arkadaşlarımızın gayretleri ve samimiyetleri hususunda hiçbir şüphemiz yok.

Şükürler olsun Afyonkarahisar’da açık ara öndeyiz. Buna rağmen çalışmalarımızı herhangi bir gevşemeye yer vermeden sürdürmekteyiz. Biz ideolojik sendikacılık yapmıyoruz. Biz merkez sendikayız. Özgürlüklerden yana, eğitim çalışanlarının haklarından, hukuklarından yana çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğrudan, güzelden yana olan tavrımızı sürdürmekte kararlıyız. Bizim her bir üyemiz bizim için önemlidir. Her zaman hakkın, hukukun, adaletin tarafındayız. Kimseye şirin gözükmek zorunda değiliz. Öncelikli olarak görevimizi en güzel şekilde yapmalıyız. Bulunduğumuz makamların gerektirdiği vazifeleri hakkı ile yerine getirmeliyiz. Her türlü sıkıntılarınızın çözümü noktasında, bize ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Katılımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum.”dedi.

EBS'Lİ YÖNETİCİLER
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top