MOTİF KART İLE ÜYELERİMİZE ALIŞVERİŞ AVANTAJI


630 | 06.02.2019
| |

            1 milyon üyeye ulaşan Memur Sen, üyelerinin sosyal ve mali haklarını geliştirmenin yanında farklı imkânlar sağlamak amacıyla adımlar atıyor. Bu kapsamda faaliyetleri arasında bankacılık da bulunan PTT ile iş birliğine giden Memur Sen Konfederasyonu, memurlara yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak, para ve puan toplamalarına imkân verecek ‘Motif Kart’ı hayata geçirdi. 

Memur Sen üyelerine yeni bir hizmet olarak sunulan kart ile ilgili bilgi veren Memur Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, “Motif Kart üye işyerleri üzerinden yapılacak alışverişlerde kart sahibine indirim ve avantaj tanımlamak üzere geliştirildi. Kullanıcıların üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde hem indirim hakkı kazanabilecekleri, hem de daha sonraki alışverişlerde kullanmak üzere para puan biriktirebilecekleri özellikte tasarlandı. Tamamen son kullanıcıya yönelik fayda ve hizmet üretmeyi amaçlayan kart, temel gıdadan, tekstile; akaryakıttan, temel hizmet ürünlerine varan çok geniş bir yelpazede Türkiye’nin tamamında avantajlı kılacak üye işyerleri ile hizmet verecektir. Aynı zamanda internet alışverişlerinde de Motif Kart sahipleri, kapsama dahil olan üye işyerlerinin internet satışlarından da aynı haklarda ve avantaj kapsamında yararlanacaklardır. Kartlara üyelerimiz internet üzerinden www.motifkart.com.tr adresinden motif kart başvuru sekmesinden müracaat ederek sahip olabilecekler” dedi. 

ARSLAN ‘’ Farklı sektör ve hizmetlerdeki 4 bine yakın iş yeri şu an Motif Kart'ın bünyesinde. Kartın kullanılmaya başlanmasıyla kısa sürede iş yeri sayısının daha da artacağını düşünüyoruz. Memur-Sen'in 1 milyon üyesi ve aileleri düşünüldüğünde Motif Kart, gerek kullanıcı potansiyeli gerekse de kapsadığı iş yeri sayısı bakımından dünyanın en değerli avantaj sağlayan kartlarından biri olacak. Uygulama ilk olarak Ankara’da hayata geçirildi.’’ ARSLAN; ‘’Motif Kart"ın şubat itibarıyla tüm yurtta kullanılmaya başlanacağını bildirerek, kartın sadece Memur-Sen üyeleri ile ailelerine verileceğini’’ belirtti

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top